“KMK ISO 9001-2008 Kalite belgesi ile hizmet sunmaktadır.”

Destek Altyapısı

KMK Bünyesinde bulunan tüm müşteriler sınırsız web tasarım, eticaret, iş uygulamaları ile ilgili destek hizmetini hafta içi her gün 09:00- 18:00 arası ücretsiz olarak alabilirler. Bunun yanında 7/24 Acil destek yardımı sunan KMK, müşterilerinin her an yanında bulunmaktadır.
Müşteri Hizmetleri;  0850 333 0 565 | destek@kmk.net.tr

Barındırma Özellikleri

Altyapıya yönelik ileri teknoloji yatırımlarını büyük bir hızla tamamlayan KMK, yeni nesil şebekeler olarak adlandırılan mimaride bir teknik altyapı kurmuştur. Hızlı ve güvenli internet erişimi sağlamak için gerekli donanım ve yazılım yatırımları yapılmış, bulut teknolojisiyle yer sağlayıcı hizmetini TURKCELL SUPERONLİNE veri merkezi altyapısını kullanarak, BTK Yer sağlayıcı faaliyet belgesiyle sağlamaktadır.

Güvenlik

KMK da bilgi transferi 256 bit Güvenlik sertifikasıyla şifrelenmektedir. İki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir.