bireysel.jpg
kurumsal.jpg
logo_icon.png

İş Ortağımız Olun

Teknik bilgilere ve altyapı maliyetlerine girmeden, müşterilerinize profesyonel web siteleri tasarlayın mutlu müşterilerle daha fazla kazanın.

Türkiye’nin önde gelen web tasarım platformunda
müşterileriniz için web siteleri oluşturun.

Bize katılarak, ekstra kazanç ve mutlu müşteriler kazanabilirsiniz. Eğer bir İşletme sahibiyseniz veya bir işe ihtiyacınız varsa, SİTEHAZİRLA ortaklık programı para kazanmak için inanılmaz kolay bir yoldur. SİTEHAZİRLA ile sürekli yüksek kazanç elde edersiniz.

Neden Sitehazırla?

Büyük Kazanç
Altyapımızı kullanarak yeni web siteleri oluşturun ve yüksek kazançlar elde edin, sıfır sermaye ile büyük kazançlar elde etmek SİTEHAZİRLA ortaklık programı ile çok kolay.
HTML / CSS kontrolü
Çok fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymadan özelleştirilmiş özgün web siteleri oluşturabilirsiniz böylece müşterilerinizin isteklerine kolayca cevap verebilirsiniz.
Kişisel destek
İhtiyacınız olduğu her an size özel web tasarım uzmanlarımızdan sürekli destek alabilirsiniz, satışlarınızda başarılı olabilmeniz için, işinizi geliştirmek için ve aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.
Hepsi bir arada çözüm
Anahtar teslim web siteleri için ekstra hiçbir şeye ihtiyacınız yok, SİTEHAZİRLA ihtiyacınız olan domain, hosting, web yazılım, web tasarım, ssl, ödeme sistemleri, muhasebe programı, CRM uygulamalarını profesyonelce hizmetinize sunmaktadır.
Pazarlama
Pazarınızı genişletmek için bir çok pazarlama araçlarına ücretsiz sahip olabilirsiniz, SİTEHAZİRLA Ortaklık programı ile bu eşsiz pazarlama araçlarına ücretsiz sahip olursunuz ve daha çok satarsınız.
Ücretsiz Web Tasarım Eğitimi
Web Tasarım eğitim programlarımızdan ücretsiz sınırsızca faydalanabilirsiniz, profesyonel web tasarım uzmanı olarak kendinizi geleceğe hazırlayabilir aynı zamanda yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Bugün işinizle ilgili yenilikler yapın

Başvurun
Birkaç dakika içerisinde iş ortağımız olun ve hemen kazanmaya başlayın.
Başlayın
Pazarlama araçlarımızı kullanmaya başlayarak hemen işe başlayabilirsiniz.
Kazanın
Çalışmaya başlar başlamaz kazanmaya başlayın, kota yok, beklemek yok.

Uygun iş modelini seçin

Ajanslar ve İşletmeler

Eğer bir işletmeye sahipseniz, bu iş modeli tam size göre; var olan müşterilerinize profesyonel web tasarım hizmeti sunun.

Müşteri portföyünüze yeni nesil web siteleri yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Web tasarım paketlerimizi satış fiyatlarından %30 indirimli alarak dilediğiniz fiyattan satabilirsiniz. Teknik bilgiye, altyapı maliyetlerine girmeden yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Başvurun İş Ortağımız Olun
Grafiker ve Webmasterlar

Grafikerler ve webmasterlar için muhteşem bir iş modeli, bilginizi bizim altyapımızla birleştirin ve müşterilerinize özel web siteleri oluşturarak yüksek kazançlar elde edin.

Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan SİTEHAZIRLA Altyapısını kullanarak profesyonel ve dünya standartlarında web siteleri oluşturabilirsiniz, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an web uzmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Başvurun İş Ortağımız Olun

Ortak Programımız hakkında sorularınız mı var?

Öncelikle size uygun olan iş modelini belirlemeniz gerekmektedir, eğer bir iş yeriniz varsa kurumsal başvuruda bulunarak iş ortağımız olabilirsiniz. Bir işyeriniz yoksa Bireysel başvuruda bulunarak iş ortağımız olabilirsiniz.

Başvurunuz değerlendirildikten sonra sizinle bağlantı kurulmaktadır, bağlantı kurulduktan sonra hemen başlayabilirsiniz. Ortalama başvurularınız 24 saat içerisinde değerlendirilip sizinle bağlantı kurulmaktadır.

Evet, siz web sitesi yapabilirsiniz, size web sitesi kurulumu tamamlanarak geliyor, sizin yapmanız gereken müşterinizin isteklerini gerçekleştirmek içeriklerini ve tasarımlarını oluşturmak.

İş ortaklığı hakkında daha fazla bilgi alın.

Bize katılarak, ekstra kazanç ve mutlu müşteriler kazanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Alın