Sektörünüze özel ayrıcalıklarla donatılmış web siteleri ile bir adım önde olun. İhtiyaç duyabileceğiniz profesyonel özelliklerle zaman kaybetmeden işinize odaklanın karlı çıkın.
Sektörel Web Tasarım

Emlak Ofisinizin işlerini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş, bütçenize uygun, profesyonel, dinamik emlak yazılımı ve emlak web sitesi uygulaması.

1800+ KDV

Paylaşımlı ve Özel tasarım seçenekleriyle internet sitenizi oluşturabilir, kullanıcı dostu yönetim paneli ile internet sitenizi kolayca 7/24 yönetebilirsiniz.

1200+ KDV

Avukat ve hukuk bürolarının iş güçlerini organize etmelerine yardım sağlayacak avukat web yazılımı, avukatlara uygun maliyetlerde sunulmaktadır.

1200+ KDV

Profesyonel haber sistemi ile kendi medya şirketinizi kurabilir geleceğin en popüler işlerinden olan internet medyasında şimdiden altyapınızı oluşturabilirsiniz.

1800+ KDV

*Fiyatlara %18 KDV uygulanmaktadır.

Ek ücret yok

Yazılım/lisans ücreti, bant genişliği ücretleri gibi ekstra ücretler talep edilmez , her yıl sadece Domain tescil ve kullandığınız alt yapı Hosting ücretinizi ödersiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Demo kullanabilir miyim?

Evet, ücretsiz Demo kullana bilirsiniz, demo’nuzu şimdi kullanabilirsiniz.

Hosting altyapınız güvenlimidir?

Evet, Hosting altyapımız güvenlidir, Türkiye’nin en iyi internet altyapısını sağlayan Turkcell Superonline Datacenter altyapısını kullanmaktayız. Kesintisiz güven içerisinde web sitelerinizi barındırmaktayız.

Var olan alan adımı kullanabilir miyim?

Evet, var olan alan adınızı kullanabilirsiniz, alan adınızın DNS değişikliği yaparak alan adınızı kullanabilirsiniz, DNS değişikliği için alan adı yönetim uzmanlarımızdan ücretsiz yardım ve destek alabilirsiniz.

Kurumsal E-posta adreslerim olur mu?

Evet, kurumsal alan adınızla kurumsal e-posta adresleriniz olacaktır. Planlarınıza göre e-posta adresleri açabilirsiniz.

Hosting kullanım aşımında hizmetim durduruluyormu?

Hayır. Hosting paketinizi aştığınızda otomatik olarak bir üst pakete çıkartılırsınız. Müşteri temsilcilerimiz sizi bilgilendirir ve yanlızca paketler arası farkı ödersiniz.

Aldığım hizmetler içim bir sözleşme imzalıyor muyuz?

Evet, satın alma işleminde webtasarım sözleşmeniz karşılıklı olarak onaylanmaktadır. Sizleri ve bizleri koruyan Türk ticaret kanununa uygun yasal sözleşmemiz bulunmaktadır. Kullanım sözleşmesi

Tasarım desteği veriyor musunuz?
Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra ne zaman kurulum işlemi gerçekleşiyor?

Başlangıç ve Standart planlar 1 gün ile 3 iş günü içerisinde kurulup teslim edilir, Özel webtasarım çalışmaları ise maksimum 7 iş günü içerisinde talep etmektedir.

Hazır temalar hepsi bir birine benziyor temaları kişileştirebiliyor muyuz?

Evet, Özel tasarım talebinde bulunduğunuzda taleplerinize göre tasarım çalışması yapılmaktadır.

Kullanım desteği veriyor musunuz?

Evet, herhangi bir ücret ödemeksizin dilediğiniz zaman destek talebinde bulunabilirsiniz.

Evet, tasarım desteği alabiliyorsunuz, banner, tema CSS, bülten tasarımlarınızda tasarım ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Yönetim Panel eğitimi veriyor musunuz?

Evet, hizmet aldığınız süre boyunca dilediğiniz zaman herhangi bir ek ücret ödemeksizin yönetim panel eğitimi alabilirsiniz.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Evet, kurumsal alan adınızla kurumsal e-posta adresleriniz olacaktır. Planlarınıza göre e-posta adresleri açabilirsiniz.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Webtasarım uzmanlarımızdan yardım almak için, lütfen 0216 504 21 21 veya bilgi@sitehazirla.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ofisimiz hafta içi 9:00 – 18:00 Cumartesi 10:00 – 16:00 açıktır. Bu saatler arasında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!