Uzman Desteği

Biz 365 gün 7/24 sizinleyiz Web sitelerinizin başarılı olabilmesi için gereken uzman desteğini alın.

Yardım Alın

Site Hazırla; tüm müşterilerine internet sitelerinin kurulum aşamasından, tanıtım aşamasına kadar birçok konuda uzman bir ekiple ücretsiz destek olur.

Mutlu Müşteri

Mutlu müşteriler oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyor, sizleri başarıya ulaştırmak öncelikli hedefimiz. Web sorunlarınızı çözebilmek için, internet sitelerinizin başarılı olabilmesi için, satışlarınızı artırabilmek için 7/24 telefon, canlı destek, e-posta ve yerinde destek hizmetlerimizi kesintisiz 365 gün, sınırsız sağlamaktayız. İşinizin bir parçası olarak olağanüstü hizmet sağlamaya odaklanmış size destek olmak için hazır bekleyen profesyonellerimizle sizi mutlu etmek istiyoruz.

Akademi İle Daha Fazla Satın

Web akademi, başarılı internet siteleri oluşturup, yönetebilmeniz için size birinci sınıf web eğitimi sağlar. Uzmanlarımız tarafından yayınlanan videolar, eğitim kılavuzları ile başarılı web girişimcileri olabilirsiniz.

Destek Makaleleri

Etkili ürün açıklamaları yazmak veya internet sitelerinizi nasıl arama motorlarında ilk sayfaya taşıyabilirsiniz? Profesyonelce hazırlanmış makalelerle internet sitenizin gücüne güç katacaksınız.

Video Eğitimleri

Eğitim videoları ile profesyonel dünya standartlarında internet sitelerine sahip olabilirsiniz. İnternet sitenizin kurulumu, yönetimi ile ilgili çarpıcı videolarla takılmadan kolayca internet sitelerinizi yönetebileceksiniz. Kısa videolarla, adım adım web sitesi hazırlamasını öğreneceksiniz, profesyonel internet siteleri ile satışlarınızı katlayarak artıracaksınız.