Bu paketler web tasarım'a bakış açınızı değiştirir! Doğru web tasarım planlaması ile başarıya ulaşma olanağınız %50 daha yüksektir. İhtiyaçlarınıza en uygun web paketini seçin, ekstralara takılmadan
internetin keyfini çıkartın.
Web Tasarım

Vsp Mikro Websitesini kurumsal websitenize Seo desteği veya herhangi bir konuda bilgi vermek amaçlı kullanabilirsiniz. Mikro Websitesi Statik Yönetim Paneli bulunmamaktadır.SEO desteği amaçlı önermekteyiz.

580+ KDV

VSP Teknoloji; SEO ve web yazılım uzmanları tarafından geliştirilmiş dünya standartlarına uygun bir web tasarım ve SEO yazılımıdır. Paylaşımlı tasarım seçeneği ile standart bir websitesine Vsp Programı alt yapısıyla sahip olabilirsiniz.

900+ KDV

VSP Teknoloji; SEO ve web yazılım uzmanları tarafından geliştirilmiş dünya standartlarına uygun bir web tasarım ve SEO yazılımıdır. Size özel tasarım seçeneği ile profesyonel bir websitesine Vsp Programı alt yapısıyla sahip olabilirsiniz.

1200+ KDV

Dünya standartlarına uygun bir web tasarım ve SEO yazılımıdır. Özel tasarım veya var olan tema seçenekleriyle websitesinizi oluşturabilir, dilediğiniz zaman tasarım varyasyonları sayesinde websitesi tasarımınızı değiştirebilirsiniz.

1800+ KDV

*Fiyatlara %18 KDV uygulanmaktadır.

Ek ücret yok

Yazılım/lisans ücreti, bant genişliği ücretleri gibi ekstra ücretler talep edilmez , her yıl sadece Domain tescil ve kullandığınız alt yapı Hosting ücretinizi ödersiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Demo kullanabilir miyim?

Evet, ücretsiz Demo kullana bilirsiniz, demo’nuzu şimdi kullanabilirsiniz.

Hosting altyapınız güvenlimidir?

Evet, Hosting altyapımız güvenlidir, Türkiye’nin en iyi internet altyapısını sağlayan Turkcell Superonline Datacenter altyapısını kullanmaktayız. Kesintisiz güven içerisinde web sitelerinizi barındırmaktayız.

Var olan alan adımı kullanabilir miyim?

Evet, var olan alan adınızı kullanabilirsiniz, alan adınızın DNS değişikliği yaparak alan adınızı kullanabilirsiniz, DNS değişikliği için alan adı yönetim uzmanlarımızdan ücretsiz yardım ve destek alabilirsiniz.

Kurumsal E-posta adreslerim olur mu?

Evet, kurumsal alan adınızla kurumsal e-posta adresleriniz olacaktır. Planlarınıza göre e-posta adresleri açabilirsiniz.

Hosting kullanım aşımında hizmetim durduruluyormu?

Hayır. Hosting paketinizi aştığınızda otomatik olarak bir üst pakete çıkartılırsınız. Müşteri temsilcilerimiz sizi bilgilendirir ve yanlızca paketler arası farkı ödersiniz.

Aldığım hizmetler içim bir sözleşme imzalıyor muyuz?

Evet, satın alma işleminde webtasarım sözleşmeniz karşılıklı olarak onaylanmaktadır. Sizleri ve bizleri koruyan Türk ticaret kanununa uygun yasal sözleşmemiz bulunmaktadır. Kullanım sözleşmesi

Tasarım desteği veriyor musunuz?
Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra ne zaman kurulum işlemi gerçekleşiyor?

Başlangıç ve Standart planlar 1 gün ile 3 iş günü içerisinde kurulup teslim edilir, Özel webtasarım çalışmaları ise maksimum 7 iş günü içerisinde talep etmektedir.

Hazır temalar hepsi bir birine benziyor temaları kişileştirebiliyor muyuz?

Evet, Özel tasarım talebinde bulunduğunuzda taleplerinize göre tasarım çalışması yapılmaktadır.

Kullanım desteği veriyor musunuz?

Evet, herhangi bir ücret ödemeksizin dilediğiniz zaman destek talebinde bulunabilirsiniz.

Evet, tasarım desteği alabiliyorsunuz, banner, tema CSS, bülten tasarımlarınızda tasarım ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Yönetim Panel eğitimi veriyor musunuz?

Evet, hizmet aldığınız süre boyunca dilediğiniz zaman herhangi bir ek ücret ödemeksizin yönetim panel eğitimi alabilirsiniz.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Evet, kurumsal alan adınızla kurumsal e-posta adresleriniz olacaktır. Planlarınıza göre e-posta adresleri açabilirsiniz.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Webtasarım uzmanlarımızdan yardım almak için, lütfen 0216 504 21 21 veya bilgi@sitehazirla.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ofisimiz hafta içi 9:00 – 18:00 Cumartesi 10:00 – 16:00 açıktır. Bu saatler arasında size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!